no_commission Geen commissie ongeacht je winst
dropshipping_tools End-to-end fulfilment
pickup_point Magazijnen in de VS, Europa, Australië, Japan en de VAE

INTEGRATIE PARTNERS

dropshippingXL biedt meerdere integratie-opties om jouw online shop te koppelen. Als vidaXL dropshipper kun je gebruik maken van onze API om je shop met verschillende plug-ins te koppelen of je bij ondersteunde Dropshipping Marketplaces. aan te sluiten. Bekijk onze Dropshipping Academy voor beginners cursus als je meer hulp zoekt. Verder vindt je onze blog ook handige artikels en gidsen, en staan onze medewerkers altijd klaar om je te helpen met dropshipping bedrijf.

Veel gestelde vragen

 • Wat zijn plug-ins

  Plug-ins zijn software tools waarmee je specifieke functies of services in je e-commerce platform of website kun integreren. In de context van dropshippingXL zijn de plug-ins ontworpen om te helpen jouw online shop te koppelen aan vidaXL. Hierdoor kunnen taken zoals het importeren van productinformatie, de inventarisatie en het bijwerken van prijzen worden uitgevoerd. In sommige gevallen kunnen plug-ins ook helpen met het automatisch doorsturen van bestellingen naar vidaXL.

 • Moet ik apart betalen voor plug-ins?

  Ja. Plug-ins kunnen een gratis proefperiode aanbieden, maar het is belangrijk om te weten dat externe ontwikkelaars een aanvullend bedrag moeten betalen voor een plug-in abonnement. De specifieke details met betrekking tot het bedrag en de voorwaarden kunnen echter voor elke plug-in verschillen.

 • Wat zijn dropshipping marketplaces?

  Dropshipping marketplaces zijn online platforms die samenwerken met verschillende leveranciers, zoals vidaXL. Deze marketplaces hebben de producten van vidaXL geïntegreerd in hun eigen systemen. Via deze dropshipping marketplaces kunnen dropshippers hun e-commerce website of marketplace winkel (zoals eBay of Amazon) aan deze platforms koppelen. Dit zorgt ervoor dat dropshippers de producten die ze op hun eigen webshop willen verkopen gemakkelijk kunnen importeren een aanbieden, zonder dat er inventaris bijgehouden hoeft te worden.

 • Hoe integreer ik vidaXL-producten in mijn webshop?

  Pokud chcete integrovat produkty vidaXL do svého internetového obchodu pomocí dropshippingXL, začněte tím, že se zaregistrujete na platformě dropshippingXL a vyberete zemi, ve které budete prodávat. Zaplaťte měsíční poplatek 30 € a vyčkejte na ověření účtu. Po schválení získáte přístup k produktovému feedu obsahujícímu podrobnosti, jako jsou popisy a ceny. Využijte všechny poskytované pluginy nebo nástroje API pro bezproblémovou integraci do svého e-shopu a importujte údaje o produktech vidaXL. Přizpůsobte výpisy produktů, nastavte ceny a spravujte objednávky svého internetového obchodu, zatímco dropshippingXL se postará o plnění objednávek a logistiku přepravy, což vám umožní bezproblémový prodej produktů vidaXL.

 • Co je to feed?

  V kontextu služby dropshippingXL se feedem rozumí datový kanál, který obsahuje základní informace o produktu, jako jsou podrobnosti o produktu, ceny, skladová dostupnost a další relevantní údaje. Tento feed je obvykle poskytován ve formátu .csv nebo .xml a prodejci ho používají k importu informací o produktech do svých internetových obchodů nebo platforem.

 • Jak často se datové feedy aktualizují?

  Datové feedy, včetně informací o zásobách, cenách a produktech, jsou pravidelně aktualizované. Inventář se aktualizuje každou hodinu, zatímco ceny se aktualizují denně. Prodejci tak mají vždy přístup k nejaktuálnějším informacím, aby mohli efektivně spravovat své internetové obchody.

 • Co je API?

  Rozhraní pro programování aplikací (API) slouží jako komunikační mechanismus mezi různými softwarovými platformami a umožňuje bezproblémový přenos živých dat, jako jsou skladová množství a ceny, z databáze našich dodavatelů přímo do vašeho dropshippingového obchodu.

  Integrací vašeho internetového obchodu s dropshippingXL pomocí rozhraní API můžete automatizovat přenos objednávek do dropshippingXL, a zajistit tak hladký průběh objednávání. Toto propojení vám navíc umožňuje přístup k aktualizacím skladových zásob a cen v reálném čase, takže váš obchod vždy zobrazuje nejaktuálnější informace o cenách. Kromě toho budete dostávat okamžitá oznámení týkající se sledovacích čísel a faktur za objednávky, což zefektivní procesy plnění objednávek a zákaznického servisu.

 • Jak mohu použítvat API?

  Povolením tokenu API pro každý aktivovaný účet jsme umožnili používat připojení API s b2b.vidaXL.com.

  Token API najdete kliknutím na „MŮJ ÚČET“. Pokud chcete nastavit rozhraní API, kliknutím zde získáte další informace.

  S tímto tokenem můžete snadno integrovat naše API s vaším webovým obchodem. Tato integrace zahrnuje použití poskytnutého tokenu API k navázání spojení mezi dropshippingXL a vaším internetovým obchodem, což umožní výměnu dat a funkcí mezi oběma platformami.

 • Proč mám používat plugin?

  Použití pluginu zjednodušuje proces synchronizace vašeho online obchodu s daty vidaXL. Naše doporučené pluginy zefektivňují vaši práci tím, že automaticky aktualizují informace o produktech ve vašich online obchodech, čímž šetří čas a úsilí. Pomocí těchto pluginů můžete importovat kompletní sortiment produktů vidaXL spolu s podrobnostmi o produktech, jako jsou obrázky, popisy a ceny, což vám umožní nastavit vlastní marže. Tyto pluginy navíc umožňují automatické aktualizace skladových zásob a cen v reálném čase, a zajišťují tak aktuálnost informací ve vašem obchodě.

Začněte prodávat s dropshippingXL

Založte si firmu během několika minut a připojte se k naší komunitě více než 4 000 majitelů malých firem, kteří každý den vydělávají peníze díky dropshippingu.

zaregistrujte se za 30 €/měsíčně